Pracownia architektoniczna
FORMAT
ul. Katowicka 51
41-400 Mysłowice

Zespół

Nasza pracownia to rodzinna firma z doświadczeniem zdobywanym przez ostatnie 40 lat. W każdym projekcie staramy się podążać za witruwiańską triadą : użyteczność, trwałość i piękno. Łączymy te elementy w taki sposób, aby były ze sobą w równowadze i harmonii. Wsłuchując się w potrzeby klientów, odpowiadamy ciekawymi i spersonalizowanymi rozwiązaniami. Nasza praca powstaje z pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie, co sprawia, że współpraca z nami jest zarówno owocnym, jak i przyjemnym doświadczeniem.

Kazimierz Dziula

Architekt
Założyciel i głównodowodzący naszej firmy. Jego bogate doświadczenie jest naprawdę imponujące, nie sposób zliczyć wszystkich zrealizowanych projektów. Człowiek tak przepełniony pasją, że aż zaraził nią swoje dwie córki. W wolnym czasie lubi rozpieszczać swoje wnuki.

Magdalena Gołda

Architekt
Od dziecka marzyła o tym by zostać architektem. Nie mogło stać się inaczej. Jej nowoczesny styl nadaje charakteru każdemu projektowi. Uwielbia szukać ciekawych i praktycznych rozwiązań funkcjonalnych. W wolnym czasie lubi zatracić się w ciekawej książce.

Marta Siedlok

Architekt
Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu i klienta. Interesuje się zieloną architekturą i budownictwem energooszczędnym. To ona w naszym zespole jest odpowiedzialna za projekty wnętrz. Ciekawią ją nowoczesne rozwiązania i możliwości wizualizacji. W wolnym czasie szyje.

Bartosz Gołda

Architekt
W jego żyłach płynie prawdziwy talent, ale i matematyczna precyzja wyssana "z mlekiem" ojca konstruktora. Perfekcjonista w najdrobniejszym szczególe. W wolnym czasie robi meble z drewna.